مقالات الزویر

الزویر چیست؟

بدون ديدگاه

سال ۱۵۸۰ میلادی طایفه ای در شهر امستردام هلند و در مکانی به اسم خانه الزویر به چاپ و فروختن کتاب مشغول بودند. این ماجرا ادامه پیدا کرد تا امروزه به یکی از بزرگترین ناشرین مطبوعات پزشکی و علمی جهان تبدیل شد. هم اکنون دفتر کار الزویر در کشور هلند است ولی افراد زیادی از سراسر دنیا در استخدام این کمپانی هستند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید

آشنایی با الزویر

الزویر محصولات و خدمات خود را در قالب دو بخش «علم و تکنولوژی» و «علوم بهداشتی» عرضه می کند. این موسسه در عرصه علم و تکنولوژی از خدمات میلیون ها پژوهشگر از هزاران موسسه تحقیقاتی دولتی و دانشگاهی، آزمایشگاه های تحقیقاتی، کتابخانه ها، پژوهشگران، مولفان و ویراستارها در ۱۸۰ کشور و در عرصه علوم بهداشتی از ۲۰ میلیون متخصص بهداشت، دانشجو، پژوهشگران پزشکی، شرکت های داروسازی، بیمارستان ها و موسسه های تحقیقاتی برخوردار است که اسناد این عده از همکاران در قالب ۳۵ زبان زنده دنیا در اختیار الزویر قرار می گیرد.

رشته های تحت پوشش الزویر

این پایگاه علمی موضوعات زیادی را پوشش می دهد. زمینه های مختلفی همچون اقتصاد، اقتصادسنجی و مالی، انرژی، مهندسی،  کشاورزی و علوم زیستی، هنرها و علوم انسانی، بیوشیمی، ژنتیک و زیست شناسی مولکولی، تجارت، مدیریت و حسابداری، مهندس شیمی، شیمی، ایمنی شناسی و میکروبیولوژی، علوم تصمیم گیری، زمین و علوم سیاره ای، محیط زیست، ، علوم مواد، ریاضیات، پزشکی و دندانپزشکی، علوم اعصاب، پرستاری، فارماکولوژی، سم شناسی و علوم دارویی، فیزیک و ستاره شناسی، روان شناسی، علوم اجتماعی، دامپزشکی و علوم دامی را در بر می گیرد.

نشریاتی که توسط الزویر و در ساینس دایرکت معرفی می شوند جرء معتبرترین نشریات در حوزه تخصصی خود هستند. روش کار با این وب سایت در آموزش گام به گام و کاربردی انتخاب موضوع پایان نامه و مقاله به صورت فیلم آمده است.

به هر حال این اطلاعات مختصری در رابطه با این کمپانی بزرگ هلندی است که امیدوارم مورد توجه شما قرار گرفته باشد. منتظر نظرات شما هستیم و آموزش های درخواستی خود را از طریق ایمیل و سایر کانال های برای ما ارسال فرمایید تا در وب سایت کلام سبز برای شما منتشر شود.

پیشنهاد ویژه: فیلم آموزشی راهنمای گام به گام و کاربردی انتخاب موضوع پایان نامه و مقاله (کلیک کنید)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.