ساینس دایرکت چیست

ساینس دایرکت چیست؟

بدون ديدگاه

اگر می خواهید در باره ساینس دایرکت اطلاعاتی کسب کنید بهتر است که ابتدا مقاله ای که در باره الزویر نوشتیم را مطالعه فرمایید. اما به هر حال می توانید این مقاله را نیز دنبال کنید. اما قبل از اینکه برویم سراغ این موضوع می توانید فیلم کامل راهنمای گام به گام و کاربردی انتخاب موضوع را ببینید که هم اکنون بخشی از آن را می توانید نگاه کنید.

ساینس دایرکت چیست؟

ساینس دایرکت محصول ناشر بزرگ الزویر است. در واقع ساینس دایرکت یک کتابخانه بزرگ دیجیتالی هست که در آن بیش از ۱۱ میلیون مقاله از ۲۵۰۰ مجله، ۶۰۰۰ کتاب الکترونیکی، کتاب های مرجع و دستنامه را شامل می‌شود. این کتابخانه از ۴ بخش عمده تشکیل شده که در زمینه های علوم پایه و مهندسی، علوم زیستی، بهداشت و اجتماعی و انسانی فعالیت می کند.

اکثر مقاله ها و کتاب ها به صورت چکیده در این کتابخانه دیجیتالی در دسترسی عموم قرار دارد اما برای دسترسی به تمام متن آن ها باید مبلغی را پرداخت. اغلب مقالاتی که از این وب سایت دانلود می شود به خاطر اعتبار بالایی که دارند جزئ ISI هستند.

ساینس دایرکت برای چه هدفی ساخته شده؟

دانشجویانی که قصد انتخاب موضوع پایان نامه دارند احتمال زیاد با این سایت آشنایی دارند و بارها از آن استفاده کرده اند. همان طوری که ناشر الزویر گفته است هدف از تشکیل این نوع کتابخانه دیجیتال و فعالیت هایی که در این راستا انجام می دهند این هست که مرزهای علم و دانش در سراسر دنیا با کمک محققان به جلو پیش برود و در تمام زمینه های علوم بتوانند راهگاشای محققان باشند تا بتوانند تصمیمات بهتری در رابطه با تولیدات، اختراعات و نگهداری و مداوای بیماران و… بگیرند.

اگر به سایت ساینس دایرکت سر بزنید می توانید با آیتم هایی که در اختیار شما گذاشته است و جستجوی خود را با کیفیت تر انجام دهید و مقاله بهتری را انتخاب کنید. البته روش کار با این وب سایت در آموزش انتخاب موضوع پایان نامه به صورت گام به گام و کاربردی توضیح دادم.

اما همان طور که با روش نوشتن مقالات من آشنایی دارید این هست که از اصطلاحات فنی به دور باشم و مطالب را ساده سازی کنم. البته شما پس از این آشنایی می توانید دیگر مقالات را بهتر متوجه شوید.

پیشنهاد ویژه: فیلم آموزشی راهنمای کامل انتخاب موضوع پایان نامه و مقاله (کلیک کنید)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.