2 ترفند در پاورپوینت

2 ترفند جالب در پاورپوینت(ساخت فیلم و عکس)

ساخت فیلم و عکس با این 2 ترفند پاورپوینت

سلام دوستان، آموزش بهانه ای بود برای تشکر از لطف شما چرا که دوستان زیادی با نظرات خود باعث پیشرفت و دلگرمی ما شده اند. همچنین تشکر می کنم از دوستانی که با تماس تلفنی از بابت مقالات و به ویژه محصولات وب سایت تشکر کردند. امیدوارم که محصولات آموزشی دیگر نیز که در حال تهیه است بتواند رضایت شما را جلب کند.

و اما در این آموزش قصد دارم 2 ترفند پاورپویت را به شما آموزش بدم که می تواند اسلایدهای خود را جذاب کنید. همچنین می توانید بدون هیچ گونه نرم افزاری یک فیلم آموزشی تهیه کنید و در همان لحظه در اسلاید خود وارید کنید.

همچنین می توانید فیلم کامل طراحی پیشرفته پاورپوینت را نیز مشاهده کنید که نکات جالبی برا ی جذب مخاطبان گفته شده است.

این کار می توانیدشما به ویژه اگر مدرس هستید بسیار مفید و جالب توجه باشد. همچنین می توانید با این ترفند پاورپوینت به راحتی یک عکس از هر قسمت صفحه تهیه و آن را برای مخاطبان خود توضیح دهید.

شما به هیچ نرم افزاری به جز پاورپوینت نیاز ندارید. برای این که بتوانید این آموزش را به صورت کامل یاد بگیرید آن را به صورت یک فیلم آموزشی تدوین کردم.

همان طور که در فیلم مشاهده کردید این 2 ترفند پاورپونت می تواند در بعضی مواقع بسیار به ما کمک کند.

البته من از نسخه 2016 پاورپوینت استفاده کردم و فکر نمی کنم در نسخه های قبلی آن تغییراتی داشته باشد و روال کار همان است که در فیلم مشاهده می کنید.

باز هم از نظرات شما که به ایمیل اینجانب ارسال می کنید و یا با تماس تلفنی محبت خود را ابراز می دارید کمال تشکر را دارم. توصیه اینجانب این است که به جای ارسال نظرات به ایمیل آن را در بخش پایین هر مقاله وارد کنید تا دوستان دیگر نیز پیشنهادات شما را ببینند و ما را در جهت بهتر شد ن مقالات و فیلم های آموزشی رایگان و محصولات یاری کنند.

موفق و پیروز باشید

طراحی پیشرفته پاورپوینت

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *