ترفندهای پاورپوینت

۲ ترفند جالب در پاورپوینت(ساخت فیلم و عکس)

بدون ديدگاه

 در این آموزش قصد دارم ۲ ترفند پاورپویت را به شما آموزش بدم که می تواند اسلایدهای خود را جذاب کنید. همچنین می توانید بدون هیچ گونه نرم افزاری یک فیلم آموزشی تهیه کنید و در همان لحظه در اسلاید خود وارید کنید. این کار می توانید شما به ویژه اگر مدرس هستید بسیار مفید و جالب توجه باشد. همچنین می توانید با این ترفند پاورپوینت به راحتی یک عکس از هر قسمت صفحه تهیه و آن را برای مخاطبان خود توضیح دهید.

شما به هیچ نرم افزاری به جز پاورپوینت نیاز ندارید. برای این که بتوانید این آموزش را به صورت کامل یاد بگیرید آن را به صورت یک فیلم آموزشی تدوین کردم.

 

همان طور که در فیلم مشاهده کردید این ۲ ترفند پاورپوینت  می تواند در بعضی مواقع بسیار به ما کمک کند و البته نیازی به نصب نرم افزارهای جانبی ندارید. البته اگر بخواهید به صورت حرفه ای وارد حوزه آموزش شوید و فیلم های آموزشی ضبظ و تدوین کنید می بایست از نرم افزارهای دیگر استفاده کنید ولی این مورد که در فیلم دیدید برای آماده سازی فیلم و عکس به صورت ساده و در زمان های کم می تواند به ما کمک کند.

البته من از نسخه ۲۰۱۶ پاورپوینت استفاده کردم و فکر نمی کنم در نسخه های قبلی آن تغییراتی داشته باشد و روال کار همان است که در فیلم مشاهده می کنید.

باز هم از نظرات شما که به ایمیل اینجانب ارسال می کنید و یا با تماس تلفنی محبت خود را ابراز می دارید کمال تشکر را دارم. توصیه اینجانب این است که به جای ارسال نظرات به ایمیل آن را در بخش پایین هر مقاله وارد کنید تا دوستان دیگر نیز پیشنهادات شما را ببینند و ما را در جهت بهتر شد ن مقالات و فیلم های آموزشی رایگان و محصولات یاری کنند.

پیشنهاد ویژه: فیلم آموزشی ساخت پاورپوینت برای دفاع پایان نامه (کلیک کنید)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.