نمونه پاورپوینت ارائه و دفاع ارشد

نمونه پاورپوینت دفاع کارشناسی ارشد

بدون ديدگاه

چند ماه تلاش کرده اید و حالا نوبت به دفاع رسیده است. احتمالا شما هم مثل بسیاری از دانشجویان دنبال نمونه پاورپوینت دفاع پایان نامه هستند. نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد این هست که ساخت پاورپوینت دفاع در واقع نشان دهنده ماحصل نتیجه و تلاش شما هست و باید بسیار در تهیه آن دقت به خرج دهید.

در پاورپوینت دفاع چه مواردی باید رعایت شود؟

اگر بخواهید به صورت بسیار حرفه ای برای جلسه دفاع خود یک پاورپوینت بسازید باید چندین ساعت آموزش دید البته بشرطی که شما نحوه کار کردن با پاورپوینت مثل منوها و دکمه ها را از قبل یاد گرفته باشید. شاید تعجب کنید ولی واقعا این طوری هست و نکات بسیاری وجود دارد که بخشی از آن را در فیلم آموزشی ساخت پاورپوینت پایان نامه ذکر کرده ام.

 

پیشنهاد ویژه:  فیلم آموزشی ساخت پاورپوینت برای دفاع پایان نامه

آیا من هم باید یک پاورپوینت بسیار حرفه ای بسازم؟

اگر شما فردی هستید که ارائه های زیادی دارید و علاوه بر دانشگاه ممکن است در محیط کار و … هم سخنرانی کنید بهتر است به صورت حرفه ای یاد بگیرید. که در یک آموزش به اسم ساخت اسلاید های جذاب نکات زیادی ذکر کرده ام.

اما از آنجایی که معمولا دانشجویان فرصت این کار را ندارند می توانند فیلم آموزشی نحوه ساخت پاورپوینت اصولی مختص دفاع پایان نامه همراه با نکات جذاب را از وب سایت دانلود کنند.

یکی از نکات مهمی که در ساخت پاورپوینت دفاع باید رعایت کنید سادگی و پرهیز از متن طولانی در اسلایدها است. نکته بعد پرهیز از انیمیشن های زیادی است چون باعث خستگی برای حضار و اساتید خواهید شد.

در پایان نیز می توانید یک نمونه پاورپوینت دفاع که برای شما در زیر قرار دادم را دانلود کنید. البته شما مثل اسلاید های دیگر می توانید اسلایدها را کپی کنید و به هر تعداد که می خواهید اسلاید جدید مطابق سرفصل ها تشکیل دهید.

امیدوارم که این نمونه پاورپوینت دفاع بتواند در تنظیم و تهیه پاورپوینت شما کمک کند.

دانلود نمونه پاورپوینت: برای دانلود نمونه پاورپوینت دفاع پایان نامه روی همین جمله کلیک کنید. 

توجه: بعد از دانلود پاورپوینت و باز کردن آن، در نوار بالا روی گزینه Enable Editing
کلیک کنید تا بتوانید آن را ویرایش کنید.

پیشنهاد ویژه: فیلم آموزشی ساخت پاورپوینت ارائه و دفاع پایان نامه    کلیک کنید

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.