روش استعلام وثبت پایان نامه در ایرانداک

روش استعلام موضوع و ثبت پایان نامه در ایرانداک+فیلم

۹ ديدگاه

پایگاه ایرانداک در واقع وب سایت مرجع پایان نامه های دانشجویی است که دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری پایان نامه های خود را در آن ثبت می کنند. دانشجویان این مقاطع تحصیلی قبل از این که موضوع خود را برای پژوهش ثبت کنند باید از طریق این سایت استعلام تکراری نبودن را دریافت کنند و در صورتی که دانشجویی در گذشته بر روی این موضوع کار نکرده بود راه برای ثبت و انجام پژوهش باز است. معمولا دانشجویانی که برای اولین بار با این وب سایت مواجه می شوند ممکن است در گرفتن استعلام یا ثبت پروپوزال و پایان نامه اندکی دچار سردرگمی بشوند. به همین خاطر یک فیلم آموزشی جهت استعلام و ثبت پایان نامه و پروپزال برای شما ضبط گردید که شما می توانید ببینید.

 

همان طوری که در فیلم مشاهده کردید یکی از اشتباهاتی که دانشجویان جهت استعلام تکراری نبودن پایان نامه انجام می دهند این است که پس از مشاهده صفحه نخست در کادر جستجویی که در گوشه بالای سمت راست وب سایت قرار دارد شروع به جستجو می کنند و خوشحال از این که موضوع آن ها تکراری نیست در صورتی که در آن جا هیچ پایان نامه ای وجود ندارد که بتوان استعلام را دریافت کرد.

برای جستجو و استعلام دو راه و جود دارد :

 • روش اول این است که کار را به سایت ایرانداک (پیشینه پژوهش) بدهید تا استعلام را انجام دهد و پس از سه تا چهار روز کاری نتیجه استعلام را برای شما ارسال کند. البته برای این کار مبلغی از شما دریافت می کند و قبل از آن هم باید در سایت ثبت نام کنید.

جهت ورود به این صفحه  در گوگل ایرانداک را تایپ کیند و لینک پیشینه پژوهش را کلیک کنید.

 • در روش دوم پس از ورود به سایت از سربرگ بالا گزینه پایگاه های اطلاعاتی و سپس جستجو در پایگاه های اطلاعاتی را کلیک کیند.

پیشنهاد ویژه: فیلم آموزشی ساخت پاورپوینت برای دفاع از پایان نامه (کلیک کنید)

۹ ديدگاه

 1. 1399/02/23

  سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

 2. 1399/02/02

  وای خیلی خوبه ساییتون

 3. 1398/09/06

  بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون
  متشکرم

 4. 1396/06/09

  اقا لینک مطلبو من پیدا نکردم.میشه راهنماییم کنید؟

  • 1396/06/09

   با سلام
   کدام لینک مد نظر شماست؟

 5. سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

 6. 1395/08/19

  عالی بود

 7. 1395/07/24

  فوق العاده بود خیلی بهم کمک کرد . ممنون از مقالات خوبتون

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.