پروپزال نویسی کاربردی و عملی

آخرین بروزرسانی: 1402/02/08

یکی از مشکلاتی که اغلب دانشجویان در زمان پژوهش دارند این هست که روش پروپزال‌نویسی را نمی‌دانند و به همین خاطر زمان زیادی از وقت خود را به این کار اختصاص می دهند و سعی دارند با سعی و خطا کار خود را به اتمام برسانند.

در این میان چون استاد راهنما معمولا زمان کافی برای دانشجو قرار نمی‌دهد باعث سردرگمی و بی‌انگیزه شدن دانشجو نسبت به ادامه پژوهش می شود که ممکن است نوشتن پروپوزال و پیگیری پژوهش حتی ماه‌ها به تعویق بیافتد و باعث از دست رفتن زمان و صرف هزینه‌های مالی دیگر مثل شهریه جدید شود.

مشکلات زیر برایتان آشنا نیست؟

روش پروپوزال نویسی اصولی

در این آموزش چه یاد می‌گیرم؟

چرا باید خودمان پروپوزال را تکمیل کنیم؟

با یک جستجوی معمولی در اینترنت مشاهده می کنید که هزینه پروپزال نویسی با توجه به رشته تحصیلی که شما دارید معمولا هزینه یک تا چند میلیون تومانی!! دارد. این هزینه برای یک دانشجو می تواند بسیار گران باشد اما از انجایی که آموزش کافی در مورد پروپرال‌نویسی ندارد، بر خلاف میل باطنی ترجیح می دهد که برای نوشتن پروپوزال هزینه را واریز کند. تجربه نشان داده که این کار می تواند دردسر های بیشتری را برای دانشجو ایجاد کند.

مزایای نوشتن پروپوزال توسط خودتان

مزایای پروپوزال نویسی توسط خودتان

شما خودتان می‌توانید پروپوزالتان را بنویسید، نیازی نیست چندین میلیون تومان برای نوشتن به دیگران دهید.

را حل پیشنهادی ما چیست؟

ما اطمینان داریم که هر دانشجو در صورتی که آموزش‌های لازم در خصوص پژوهش، پروپوزال‌نویسی و یا سایر موارد را به صورت عملی و کاربردی فرا گیرد و کمی به خودش اعتماد کند می‌تواند خودش به بهترین نحوه انجام دهد. انجام کامل پروپزال و نوشتن کامل پایان نامه و گرفتن پول های هنگفت از نظر ما کاری ناپسند و به دور از اخلاق است و به همین خاطر هدف این وب سایت دادن ماهی به شما نیست بلکه ماهیگری به شما خواهد آموخت که بتوانید روی پای خودتان بایستید. کار ما تنها دادن آموزش به دانشجویان برای کسب دانش و مهارت است.

اگر این فیلم آموزشی تهیه نکنم چه می شود؟

نیازی به توضیح و مفصلی نیست و تقریبا هیچ اتفاقی نمی افتد. شما مجبورید بارها و بارها پروپزال خود را بنویسید و استاد راهنما یا شورای گروه به راحتی با دیدن یک اشکال ساده آن را خط خطی یا رد می‌کنند. وقت شما به راحتی تلف می‌شود و وقتی چند بار این عمل انجام شد انگیزه خود را از دست می دهید و ممکن است کار خود را مرتب به تعویق بیاندازید. هر چه زمان بیشتری را تلف کنید از نظر مالی و زمانی به ضرر شما تمام خواهد شد.

در واقع “شما نباید چرخ را دوباره اختراع کنید” شما با مشاهده یک فیلم ۲ ساعته بسیار در زمان صرفه جویی می کنید و نکات زیادی می آموزید. پس حق انتخاب با شماست…

مدرس این دوره آموزشی کیست؟

مدرس این دوره علی اصغر رزم جو هست که:

کارگاه آموزشی دانشگاه آزاد بندر
User Avatar
(0)
13 نظرات
1 دانش آموزان
11 دورها
  1. رمضانی

    پروپزالم را دادم کسی برام انجام داد. کلی طول کشید و بعدشم هزینه زیادی گرفت. البته بدون اشکال هم نبود و وقتی تماس گرفتم گفت ما تا همین حد بیشتر نمی تونیم بنویسیم. کاش خودم وقت میزاشتم و می نوشتم. الان هم سعی می کنم برای پایان نامه نویسی خودم دست به کار بشم.

  2. m.hd

    درود
    به نظرم نقطه قوت این آموزش به ساده گفتنش هست. من تازه شروع کردم به پژوهش و هر چی صحبت های اساتید و آموزش هاشون را گوش می دادم خیلی متوجه نمی شدم چون قلمبه سلنبه حرف می زدن اما توی این آموزش متوجه شدم داستان پروپوزال نویسی از چه قراره.

دیدگاه خود را بنویسید

Main Content