تبدیل word به pdf

فیلم آموزشی تبدیل ورد به pdf در چند ثانیه

بدون ديدگاه

به احتمال زیاد برای شما هم پیش آمده که فایل ورد را از اینترنت تهیه کرده اید و یا برای یکی از دوستان یا استادتان فرستاده اید و قبل از آن هم کلی روی نوشته ها و فونت آن وقت گذاشته اید اما وقتی که از سمت دیگر دریافت می شود بسیار به هم ریخته و نامنظم می شود و تقریبا زحمات شما به هدر می رود.  به همین خاطر بسیاری از دانشجویان و افرادی که با تایپ کردن سروکار دارند به نحوی به تبدیل ورد به pdf نیاز دارند. اما راه حل ساده تبدیل ورد به pdf چیست؟

تبدیل ورد به pdf را خودتان به سادگی انجام دهید

شاید اولین گام به فکر یک نرم افزار برای تبدیل کردن ورد به pdf باشید و یا بخواهید سایت های اینترنتی این کار را انجام دهید اما شرکت مایکرو سافت این کار را برای شما ساده کرده است و بدون نیاز به انترنت و یا دانلود نرم افزاری می توانید فایل word را به pdf تبدیل کنید. این آموزش بنا به درخواست یکی از دوستان ضبط و تهیه شده است که امیدوارم مورد توجه شما نیز قرار بگیرد.

 

برای این کار ابتدا سند ورد خود را که قرار است به pdf تبدیل کنید باز کنید. سپس منوی file را بزنید و save As را انتخاب کنید.

حال مسیر ذخیره فایل مورد نظر را انتخاب کنید مثلا دسکتاپ. سپس از منوی کشویی که در کنار آن save as type  نوشته گزینه pdf را انتخاب کنید. و در نهایت گزینه save را کلیک کنید. بسته به تعداد صفحات فایل  ورد شما چند ثانیه طول می کشد تا این تبدل انجام شود. حال فایل word شما به pdf تبدیل شد و شما با خیال راحت می توانید آن را از طریق ایمیل به دوست ویا استادتان بفرستید و نگران به هم ریختگی آن نیز نباشید.

امیدوارم که این آموزش ساده اما کاربردی مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

موفق و پیروز باشید.

پیشنهاد ویژه: فیلم آموزشی نگارش پایان نامه و مقالات با نرم افزار word

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.