صفر تا صد دفاع از پایان نامه

آخرین بروزرسانی: 1402/03/12

تجربه‌ای فوق‌العاده برای داشتن یک دفاع عالی از پایان نامه

احتمالا شما هم تا چند ماه آینده و یا حتی، چند روز آینده قصد دفاع از پایان نامه دارید و یا می‌خواهید یک سمینار ارائه کنید. در دو، سه جلسه ارائه و دفاع از پایان نامه هم شرکت کرده اید و چیزهایی هم از دوستانتان شنیده‌اید و یک مقدار روال‌کار را می‌دانید. شاید با خودت فکر کنی که همه مهارت های لازم را یاد گرفته‌ای ولی دوباره فکر می‌کنی:

و ده ها سوال دیگه که اگه پاسخش را یاد نگرفته باشی ذهنت را به هم میریزه و هر چه برای پایان‌نامه زحمت کشیدی را خراب می‌کنه.

البته حق داری، چون در جلسات ارائه ده ها نکته وجود دارد که شاید از آن ها بی خبر باشید یا به اصطلاح این گونه جلسات بالا و پایین دارد.

در این آموزش چه یاد می‌گیریم؟

جلسه دفاع و ارائه، زمان سعی و خطا نیست باید از قبل مهارت لازم داشته باشیم. 

مهارت آموختنی است، پس تکرار کننده اشتباهات نباشیم…

دفاع عالی از پایان نامه

خبر خوب اینکه، نیاز نیست نگران باشید. شما هم اکنون تجربیات ده‌ها جلسه دفاع به همراه نکات فوق‌العاده مهم را در اختیار دارید و این به شما کمک می‌کند که با اعتماد به نفس بهتری در جلسه دفاع حاضر و ارائه عالی داشته باشید.

 هنوز تا زمان دفاعم چندین ماه مانده؛ لازم هست الان این آموزش را تهیه کنم؟

اتفاقا بهتر، حتی اگر ۶ یا ۷ ماه دیگر دفاع پایان نامه دارید می‌توانید این آموزش را ببیند چون:

با فرصتی که دارید بهتر به تمرینات و نکات مسط می شوید، به‌ویژه اگر هر ماه یک بار نکات آن را مرور کنید.

برای دیگر جلسات ارائه نیز بسیار مفید و کمک کننده هست. مثل جلسات ارائه داخل کلاس درس، سمینار و…

با یادگیری نکات می‌توانید نقاط قوت و ضعف ارائه دیگران را بررسی کنید تا خودتان ارائه بهتری داشته باشید.

ممکن است تا چند ماه دیگر افزایش قیمت داشته باشیم.

در این فیلم چه چیز دیگری یاد می گیرم؟

در این فیلم علاوه بر نکات آموزشی فراوان به نقد و بررسی اسلایدهای دانشجویان که در جلسات دفاع و سمینار ارائه شده پرداخته شده است تا ایراداتی که اساتید به آن گرفته‌اند، مجددا شما تکرار کننده آن‌ها نباشید.

همچنین با توجه به این که شروع ارائه یک بخش مهم از کار شما است و متاسفانه برخی از دانشجویان با وجود موضوع و پی خوب، در همان آغاز کار ضعیف ظاهر می شوند. در این فیلم به شما گفته ایم که برای یک شروع موفق چه کاری یاید انجام دهید و چه کاری منجر به پایین آمدن سطح ارائه شما می شود.

نکات ناب برای دفاع از پایان نامه

شما چندین ماه برای تهیه پایان نامه خود وقت صرف کرده و تلاش کرده‌اید و اکنون با مشاهده این فیلم، کار خود را تکمیل کرده و با  آمادگی کامل در جلسه حضور پیدا می‌کنید و با توکل به خداوند ارائه خود را آغاز و با موفقیت به اتمام می رسانید. 

مدرس این دوره آموزشی کیست؟

مدرس این دوره علی اصغر رزم جو هست که:

کارگاه آموزشی دانشگاه آزاد بندر
User Avatar
(0)
13 نظرات
1 دانش آموزان
11 دورها
 1. زهرا

  من چند روز دیگه دفاع دارم، دیروز این فیلم را دیدم و تهیه کردم. به نظرم این فیلم را باید خیلی زودتر تهیه کرد که بشه از نکات خوب و کاربردیش استفاده کرد و مهم تر این که تمریناتش هم انجام بدی. ولی بازم خدا را شکر که دیدم نسبت به جلسه دفاع باز شد. مرسی استاد

 2. سامان محبی

  سلام
  فیلم بالا به صورت کاملش چطور می تونم تهیه کنم؟ ارسال پستی دارید؟

  • علی اصغر رزم جو

   سلام سامان
   برای تهیه فیلم کامل صفر تا صد می توانید یک ثبت نام ساده در سایت انجام دهید و بعد از پرداخت وجه فیلم را در پنل کاربری خودتان مشاهده و یا دانلود کنید. ارسال این بسته آموزشی به صورت پستی وجود ندارد.

 3. حسنوند

  رفتم جلسه دفاع و دو تا از نکات من را نجات داد. چون نفر قبل از من رعایت نکرده بود حسابی مورد عنایت اساتید قرار گرفت که خوشبختانه من با آموزش شما از قبل آمادگی لازم را کسب کرده بودم.

 4. N.ahid

  نکاتی که در مورد استرس گفته بودید را بارها با خودم مرور کردم. وقتی سر جلسه ارائه بودم خیلی اعتماد به نفسم بهتر شده بود. دمتون گرم

 5. درویشی

  سلام
  به صورت اتفاقی با این آموزش آشنا شدم و چه خوب شد که تهیه کردم. قبلش فکر می کردم همه چیز را می دونم اما با نکاتی که گفته شد دیدم هنوز خیلی چیزها هست که باید یادبگیرم. در جلسه دفاع نکات گفته شده واقعا به دردم خورد و اعتماد به نفسم بیشتر شده بود.

 6. نگین

  سلام آقای رزم جو
  جلسه دفاعم تمام شد و خیلی خوشحالم که این فیلم را تهیه کردم. تک تک نکاتش مفید بود. قبلش خیلی استرس داشتم ولی وقتی این آموزش را گوش کردم به خودم گفتم دیگه چی می خوای؟ تو که همه همه نکات را می دونی و قرار نیست غافلگیر بشی و قوت قلب گرفتم. مرسی از شما

  • علی اصغر رزم جو

   سلام نگین
   از این که شاهد موفقیت شما بودیم خوشحالیم. ممنون از نظر شما

دیدگاه خود را بنویسید

Main Content