گنجینه جامع و طلایی از شروع پژوهش تا دفاع موفق

آخرین بروزرسانی: 1401/10/01
گنجینه جامع و طلایی از شروع پژوهش تا دفاع موفق

بسته آموزشی گنجینه طلایی چی هست؟

وقتی قدم در جاده پژوهش و پایان نامه نویسی می گذاری تقریبا دریایی از ناشناخته ها و سوالات در پیش رو داری. برای هر قدم که بخواهی جلو بروی نیاز هست کسی باشد که کمکت کند و به سوالاتت پاسخ دهد. از کجا موضوع انتخاب کنم؟ مقالات خوب و علمی کجاست؟ پروپوزال چی هست و چطور باید یه پروپوزال عالی بنویسم؟ پایان نامه از چه بخش هایی تشکیل شده و هر بخش را باید چطور بنویسم؟ چطور باید پاورپوینت برای دفاع آماده کنم؟ توی جلسه دفاع چه خبره و چطور باید بدون استرس و عالی دفاع کرد؟ و ده‌ها سوال ریز و درشت دیگر.

بسته گنجینه طلایی به صورت قدم به قدم از ابتدا در کنار تو هست که خیلی زودتر بتوانی به نتیجه برسی و نیازی نیست ساعت ها وقت بگذاری و سعی و خطا کنی تا بتوانی نکته ای بدست آوری چون این راه قبلا رفته شده و الان گنجینه طلایی آموزش با ۲۰ ساعت آموزش مفید و کاربردی در کنار شماست تا یک پژوهش خوب انجام بدی و در نهایت با یک دفاع عالی فارغ التحصیل شوید.

بنابراین این دوره آموزشی به صورت یک نقشه راه هست که در طول مدت پایان نامه نویسی به صورت قدم به قدم از لحظه انتخاب موضوع تا پایان جلسه دفاع به دانشجو کمک می کند که بتواند فعالیت پژوهشی خود را با آرامش بیشتر، صرف انرژی و هزینه بسیار مقرون به صرفه انجام دهد و یک فارغ التحصیلی لذت بخش و پربار داشته باشد.

چرا تهیه این دوره سرمایه گذاری هست نه هزینه؟

آموزش هزینه نیست

کافیست یک جستجوی ساده در اینترنت داشته باشید و قیمت انجام پایان نامه را مشاهده کنید، به عنوان مثال در جایی نوشته بود هزینه انجام پایان نامه ۱۵ میلیون تومان! یا نوشتن پروپوزال ۳ میلیون تومان! حال طبق گزارش های مکرری که به ما رسیده این گونه کارها کیفیت لازم را ندارند و حتی گاهی باعث رد شدن پایان نامه و برخورد از طرف دانشگاه با دانشجو شده است. متاسفانه این گونه افراد اغلب بعد از گرفتن پول مورد نظر دیگر پاسخگو نیستند و همین امر باعث می شود که دانشجو سرخورده شود و بخواهد دوباره خودش شروع کند که این کار باعث می شود گاها یکی دو سال عقب بیافتد و یا این که قید مدرک ارشد و یا دکتری را بزند که این موضوع بسیار رایج هست و دانشجویان زیادی این موارد را برای ما بازگو کرده اند.

مورد بعد این هست که اگر بخواهید تک تک آموزش ها را چه در سایت کلام سبز و چه در جای دیگر تهیه کنید و یا آموزش ببینید مجموع آن هزینه بسیار بالاتری نسبت به این بسته آموزشی دارد. پس مطمئنم تایید می کنید با تهیه این بسته آموزشی می توانید بهینه ترین سرمایه گذاری در آموزش خودتان داشته باشید.

پس حتی اگر تمایل دارید در نهایت با پرداخت مبلغی به دیگران پایان نامه آمده تحویل بگیرید لازم هست اطلاعات لازم در این خصوص داشته باشید که فریب نخورید و بدانید که روال کار و جزئیات به چه صورت هست. پس باز با تهیه این آموزش حتی اگر صرفا نگاه کنید اطلاعاتی به دست خواهید آورد که می توانید با چشمی باز این کار را انجام دهید هر چند که خودتان می توانید از عهده نوشتن پایان نامه و مراحل آن از اول تا آخر بر بیایید.

در بسته گنجینه طلایی چه مطالبی وجود دارد؟

بسته آموزشی گنجیه طلایی شامل ۲۰ ساعت آموزش قدم به قدم و کاربردی هست که مختصری از هر آموزش شرح داده می شود:

 • آموزش انتخاب موضوع پایان نامه

این آموزش شامل ۵ ساعت فیلم آموزشی هست که از ابتدا مراحل انتخاب موضوع پایان نامه به صورت عملی شرح داده شده است. شاید سوال شما این باشد که آیا ۵ ساعت آموزش صرفا برای انتخاب موضوع زیاد نیست؟ پاسخ این که انتخاب موضوع بسیار مهم است و اگر قدم اول را خوب بر ندارید بعدا به مشکل خواهید خورد چون اگر موضوعی خوب انتخاب نکنید در آینده تغییر دادن موضوع پایان نامه بسیار مشکل و علاوه بر روال اداری و گرفتن تاییده های زیاد، نیاز به صرف زمان دوباره برای پژوهش و از دست رفتن هزینه خواهد شد. در این آموزش شما به شما یاد خواهم داد که مجبور نیستید که موضوعی پیدا کنید که دوست ندارید، بلکه می توانید به ایده هایی برسید که به آن علاقه دارید و همین علاقه باعث خواهد شد که شما انرژی و عملکرد بهتری داشته باشید.

نکته دوم اینکه در این آموزش علاوه بر نحوه انتخاب موضوع، نکاتی فرا تر از آن هم خواهید آموخت که در تمام مدت پژوهش می توانید از آن استفاده کنید. به عنوان مثال یافتن برترین مقالات به صورت رایگان، سایت های عملی معتبر در رشته های مختلف، پیدا کردن برترین و معتبرترین اساتید خارجی و داخلی در رشته خودتان و ارتباط گیری با آن ها و نکات جالب و بسیار مهم دیگر که قطعا نیاز هر دانشجویی هست.

بخشی از سرفصل‌های این درس

نحوه هدف گذاری و روش شروع پژوهش

مزایا و معایب برخی از روش ها در انتخاب موضوع

آشنایی با انواع مقالات داخلی و خارجی و دسته بندی آن ها

روش خواندن و گزینش مقالات

بررسی بهترین پایگاه های علمی داخلی

نحوه اطلاع از کنفرانس های داخلی و خارجی

نحوه یافتن مقالات رایگان

روش یافتن موضوعات عملی

روش یافتن موضوعات تئوری و پژوهشی

بررسی مقالات داخلی

روش استعلام تکراری نبودن موضوع و ثبت پایان نامه به صورت عملی

روش پیدا کردن دانشگاه های مطرح دنیا به صورت عملی

بررسی وب سایت های دانشگاه های مطرح دنیا به صورت عملی

یافتن اساتید مطرح دنیا در رشته خودتان

بررسی اساتید از نظر علمی در دنیا برای خواندن مقالات آن ها

بررسی شاخص های علم سنجی مثل h-index

بررسی مجلات مرتبط با رشته تخصصی به صورت عملی

نحوه پیدا کردن مقالات مروری (survery) و بررسی آن ها  به صورت عملی

روش پل زدن و تغییر متغیر برای یافتن موضوع

روش کار با سایت اسکوپوس

آنالیز کامل موضوع با استفاده از اسکوپوس

باکیفیت کردن موضوع پایان نامه

پیدا کردن اساتید برتر در شهر محل تحصیل یا شهر های دیگر

روش جالب برای دانلود مقالات به صورت کاملا رایگان، سریع و نامحدود

ویژگی های موضوع برای حذف موضوعات اضافه

معرفی و نحوه کار کردن با نرم افزار dt-search برای صرفه جویی در زمان پژوهش

نحوه انتخاب موضوع نهایی از بین موضوعات مختلف

توصیه های پایانی برای بهبود روند کار

و…

 • آموزش پروپوزال نویسی

در این آموزش در ابتدا نکات ضروری برای نوشتن پروپوزال گفته خواهد شد. به عنوان مثال به این نکته می پردازیم که چرا برخی از پروپوزال ها از طرف اساتید رد می شوند و نیاز هست دانشجو دوباره آن را بنویسد؟ چرا دانشجویان در نوشتن پروپوزال سردرگم هستند؟ و…  سپس بخش های یک پروپوزال را شرح خواهیم داد و نحوه نوشتن آن را یاد خواهید گرفت.

بخشی از سرفصل های این درس

پروپزال چیست و چه اهمیتی دارد؟

مدیریت صحیح هنگام نوشتن پروپزال

ویژگی های موضوع پروپزال

شرط لازم برای نوشتن پروپزال خوب

ویژگی های استاد راهنما

نحوه تهیه فرم پروپزال

نحوه استعلام تکراری نبودن از ایرانداک

اولویت و زمانبدی پروپزال

علائم نگارشی ضروری برای نوشتن پروپزال

سه سوال مهم قبل از شروع نوشتن

اجزای پروپزال چیست؟

توضیح کامل بخش های پروپزال (بیان مسئله، ضرورت انجام پژوهش، اهداف تحقیق، پیشینه و …)

روش نوشتن ضرورت و نوآوری بودن تحقیق

شیوه و ابزار گردآوری داده ها

معرفی متغیرهای مسئله

روش های ارجاع دهی

معرفی وب سایت و نرم افزار های استناد دهی برای استناد به ساده ترین روش

تحویل، تصویب و ثبت پروپزال

مهمترین دلایل رد پروپزال

 • آموزش جستجوی عملی با گوگل اسکالر

بسیاری از دانشجویانی که در ابتدای مسیر پژوهشی خود هستند ساعت ها وقت خودشان را در گوگل صرف می کنند تا بلکه به مقاله علمی دست پیدا کنند. اما همان طوری که با یک ماشین سواری خیلی عالی نمی توان هر روز مصالح ساختمانی جابه جا کرد، با گوگل هم نمی توان به مقالات علمی خوب دست پیدا کرد. پس هر چیر باید وسیله خودش باشد. به همین خاطر به جای اینکه در گوگل بچرخید و در انبوهی از مطالب مثل آشپزی تا خبرهای سیاسی گم شوید، می بایست راهش را بلد باشید.

در این مورد گوگل هم یک سایت کاملا علمی برای دانشجویان و اساتید و پژوهش گران طراحی کرده به اسم گوگل اسکالر که بتوانند به راحتی به مقالات علمی دسترس پیدا کنند.

در این آموزش این وب سایت معتبر و عالی را به صورت عملی قدم به قدم شرح خواهیم داد و نکات تقریبا پنهان و جالب آن نیز گفته ایم که شما بتوانید از این وب سایت به خوبی استفاده کنید.

بخشی از سرفصل های این درس

وش هایی برای بهبود نتایج در گوگل معمولی

ورود به Google Scholar

روش پیدا کردن مقالات رایگان و دانلود آن ها

روش پیدا کردن مقالات و کتابها و منابع علمی به صورت مرحله به مرحله

تشخیص مقالات با اعتبار علمی بالا

آشنا شدن با پروفایل نویسنده مقاله جهت ارتباط با آن

تنظیمات Google Scholar جهت بالا بردن کیفیت جستجوها

پیدا کردن مقالات به روز یا در سال دلخواه

روش اطلاع یافتن از جدیدترین مقالات منتشر شده در ایمیل خودمان

روش استناد دهی بسیار آسان مقالات در پایان نامه

و مطالب دیگری که در این آموزش به آن پرداخته شده است.

 • آموزش نگارش پایان نامه با نرم افزار word

با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید ده ها ساعت آموزش نرم افزار word را به رایگان پیدا کنید، اما مشکلی که وجود دارد این هست که این مطالب نمی تواند نیاز یک دانشجو برای نوشتن پایان نامه را برآورده سازد. چون برای نوشتن پایان نامه نکاتی باید بدانیم که معمولا در آموزش ها به صورت یکجا نیست. مثلا در پایان نامه نوشته ها، فهرست ها، تیترها و در کل متن باید به صورت هوشمند باشد که در صورتی که نیاز شد در بخشی از پایان نامه تغییراتی به وجود آوریم کل متن نیاز به تغییر نداشته باشد؛ چون در غیر این صورت باید ساعت ها صرف ویرایش کنید و البته ممکن است دچار خطاهایی شویم که از چشم پنهان بماند. یا نحوه چینش تصاویر و زیر نویس و نوشتن فهرست منابع و کلی نکته دیگر که در زمان نگارش پایان نامه به آن نیاز پیدا خواهیم کرد. خودم این موضوع را تجربه کردم و بعد از کلی سعی و خطا و صرف وقت نکات لازم برای نوشتن پایان نامه را پیدا کردم که در این آموزش بدون رفتن به حاشیه تمام آن ها به شما به صورت عملی آموزش خواهم داد.

برخی از سرفصل های این درس

تنظیمات مهم اولیه

تنظیمات استایل ها و هدینگ ها

شماره گذاری خودکار فصل ها

شماره گذاری صفحات با چند روش

کار با عکس ها و جداول

ساخت فهرست کاملا خودکار متن

ساخت فهرست خودکار عکس ها، جداول و …

معادله نویسی و قرار دادن به صورت مناسب در متن

درج پاورقی و تنظیمات آن

نصب نرم افزار مدیریت مراجع و کار با آن (endnot)

مرجع نویسی خودکار

بررسی تب کاربردی Review

کار با نرم افزار ویرایش متن و نصب آن

نکات مفید و کلیدی در word

به عبارت دیگر هر آنچه برای نوشتن یک پایان نامه با نرم افزار word نیاز دارید

 • آموزش نگارش پایان نامه به صورت اصولی

یکی از قسمت هایی که دانشجویان معمولا در آغاز سردرگم می شوند این هست که چطور بخش های یک پایان نامه را باید بنویسیم. در این آموزش نکات مهمی که قبل از شروع باید بدانید را آموزش می دهیم. سپس بخش ها و فصل های یک پایان نامه را شرح خواهیم داد و گفته خواهد شد که چطور باید هر فصل از پایان نامه را بنویسید و در هر فصل چه مطالبی نیاز هست ذکر شود.

همچنین در پایان این آموزش روش های مرجع نویسی درون و برون متنی و روش استناد دهی سریع و آسان برای انجام سریع تر پایان نامه ذکر شده است که می تواند برای شما مفید واقع شود.

برخی از سرفصل های این دوره

نکاتی که قبل از نگارش باید بدانید

مدیریت و نظم فایل ها

معرفی کل بخش های پایان نامه

نکات و نحوه نگارش تحقیق و کلیات پژوهش

نکات و نحوه نگارش پیشینه تحقیق یا ادبیات پژوهش

نکات و نحوه نگارش روش تحقیق

نکات و نحوه نگارش یافته های تحقیق و تجریه و تحلیل

نکات و نحوه نگارش نتیجه گیری و پیشنهاد

روش های مرجع نویسی درون و برون متنی

روش استناد دهی سریع و آسان

نکات پایانی

 • آموزش ساخت پاورپوینت پایان نامه

حال بعد از انجام مراحل پژوهشی نیاز هست که زحمات و دستاور چند ماهه خودتان را به نمایش بگذارید. واقعا حیف هست که با یک پاورپوینت غیر اصولی دستاوردهای خودمان را هدر دهیم. و مورد تذکر اساتید واقع شویم. نکته مهم این هست که هر پاورپوینتی برای جلسه دفاع مناسب نیست. برخی از دانشجویان صرفا به زیبایی و برخی صرفا به محتوای پاورپوینت توجه می کند. در صورتی که پاورپوینت پایان نامه اصول خودش را دارد.

این آموزش حاصل مطالعه و به کارگیری منابع معتبر خارجی درباره اصول ساخت پاورپوینت استاندار هست که البته نکات دیگر آن حاصل تجربه شرکت در جلسات دفاع و بررسی ایرادهای پاورپوینت های دانشجویان دیگر است.

پس در این آموزش شما می توانید یک پاورپوینت زیبا و استاندار تهیه کنید. علاوه بر آن به شما آموزش داده می شود که از میان صدها مطلبی که در پایان نامه ذکر کردید کدام برای قرار دادن در پاورپوینت مهم است.

سرفصل های این درس به صورت کلی

چگونه محتوای مناسب برای ساخت پاورپوینت دفاع از پایان نامه استخراج کنیم.

نکات ضروری که در صورت رعایت نکردن آن ها به احتمال زیاد مورد تذکر اساتید واقع می شوید.

و نکات حرفه ای برای جذاب کردن و زیبا سازی پاورپوینت

 • آموزش صفر تا صد جلسه دفاع از پایان نامه

و اما در نهایت قرار هست هر چه در این ماه ها انجام داده اید در زمان کوتاه حدود ۳۰ دقیقه بیان کنید. جلسه دفاع یک جلسه پر خاطره و هیجان انگیز برای تمام دانشجویان هست که می تواند به خاطره ای خوش تبدیل شود. جلسه دفاع دیگر جلسه سعی و خطا نیست و می بایست مسلط به موضوع و با اعتماد به نفس باشیم.

این آموزش دقیقا همان چیزی هست که می بایست در جلسه دفاع انجام دهید تا بتوانید مزد زحمات خود را در آن جلسه کامل دریافت کنید. در این آموزش یاد می گیرید که چگونه استرس و اضطراب خودتان را کنترل کنید، چطور جلسه دفاع را مدیریت کنید، چطور پاسخ سوالات اساتید را بدهید حتی اگر مطلبی را فراموش کردید یا تسلط کافی ندارید، و ده ها مطلب دیگر که حاصل بررسی و شرکت در جلسات دفاع بوده است.

حتما شما هم قبول دارید که ندانستن یک نکته در جلسه دفاع ممکن است باعث به هم ریختن و از دست دادن کنترل جلسه دفاع و در نهایت عواقب بعدی شود که در این آموزش هم به چند مثال واقعی در این مورد پرداختیم تا شما تکرار کننده آن نباشید. پس بسیار خوب است که تجربیات ده ها جلسه دفاع را شما در این آموزش یاد بگیرید.

برخی از سرفصل های این درس

تنظیم و پیکر بندی محتوا برای جلسه دفاع

نحوه تمرین مناسب قبل از جلسه

نحوه شروع مناسب

راه کارهای کنترل ترس و اضطراب

ساخت اسلایدهای حرفه ای

نقد و بررسی اسلایدهای دانشجویان در جلسات دفاع

نحوه لحن، گفتار، زبان بدن و پوشش در جلسه ارائه

تذکر درباره چند اشتباه رایج که منجر به از دست رفتن جلسه دفاع می شود

بررسی تکنیک های حرفه ای در پاورپوینت برا ی ارائه بهتر مطالب

سوالات متداول اساتید در جلسات دفاع

راه شناخت اساتید

نحوه پاسخ گویی مناسب به سوالاتی که نمی دانیم

و ده ها نکته جالب دیگر …

 • صد و یک اشتباه رایج در جلسات دفاع

این آموزش به صورت فایل صوتی هست و شامل صد و یک نکته خلاصه شده هست. کافیست قبل از جلسه دفاع این نکات خلاصه شده را گوش دهید یا فایل pdf همراه آن که چکیده نکات هست بخوانید تا آن ها را فراموش نکنید و با آمادگی بیشتری در جلسه دفاع حاظر شوید.

 • کتاب چگونه ارائه موفق داشته باشیم

این کتاب به صورت مختصر و مفید به نکات لازم برای داشتن یک ارائه دانشجویی چه در کلاس درس و چه دفاع پایان نامه پرداخته است. مطالب این کتاب تا حدی شبیه به فیلم آموزشی صفر تا صد دفاع از پایان نامه می باشد با این تفاوت که در فیلم صفر تا صد دفاع از پایان نامه مطالب به صورت مشروح و عملی توضیح داده شده است. بنابراین کسانی که عادت به خواندن کتاب دارند می توانند در زمانی کوتاه نکات فوق العاده‌ای را برای شرکت در جلسات سمینار و دفاع پایان نامه بیاموزند.

۱۰-مدیریت زمان در زمان پژوهش

این فیلم به صورت هدیه در بسته آموزشی هست. در این آموزش یاد می گیرید که چطور برای نوشتن پایان نامه برنامه ریزی کنید و چطور در این چند ماه وقت کم نیارید و بتوانید به خوبی از عهده کار برآیید.

برخی از سرفصل های این درس

چرا مدیریت زمان مهمه

سه مورد مهم برای داشتن بازدهی

اهمال کاری و راهکارهای آن

مدیریت پژوهش و برنامه ریزی

تریسم برنامه ذهنی

تکنیک قدرتمند پیش برنده کارها

چرا مغز ما از انجام کارها فراری هست

قانون پارکینسون در کارها

در زمان های کم چطور برنامه ریزی کنیم؟

معرفی چند نرم افزار کاربردی مدیریت زمان

الگوی قطار در مدیریت انرژی

موانع تمرکز و راهکارهای آن

و…

این آموزش با سایر آموزش های مشابه چه تفاوتی دارد؟

بگذارید در همین ابتدا خیالتان را راحت کنم، به جرئت می توان گفت که این بسته آموزشی کامل‌ترین بسته پژوهشی هست چون حاصل تجربه چند ساله آموزش به دانشجویان هست که مراحل را به صورت زنجیر وار، به صورت گام به گام و عملی از انتخاب موضوع تا …. پایان جلسه دفاع توضیح داده است. اگر مشابه این بسته آموزشی سراغ دارید به ما معرفی کنید.

البته متاسفانه تاکنون افرادی خواسته یا ناخواسته عینا از مطالب ما در آموزش های خود کپی و استفاده کرده اند ولی هنوز فاصله زیادی تا پکیج گنجینه طلایی دارند و صرفا یکی از موضوعات را پوشش داده اند. مثلا آموزش پروپوزال یا …

نکته دیگر این که این آموزش توسط کسی طراحی شده که خودش کاملا درک می کند که سرگردان بودن در مسیر پژوهش چطور هست؟ روزها و شب هایی که دنبال نکته خاصی هستی ولی پیدا نمی کنی، وقتی ساعت ها برای نوشتن پروپزال وقت می گذاری ولی استاد راهنما آن را رد می کند، وقتی فرصت کافی نداری و استرس داری، وقتی استاد راهنما و مشاور جواب تلفن را هم نمی دهند و نمی‌توانی از آن ها کمک بگیری، وقتی دوست داری تفریح کنی اما فرصت کافی نداری و درگیر پایان نامه هستی، وقتی سردرد داری و دیگه نمی تونی ادامه بدی و … پس بر اساس درکی که از دانشجو وجود دارد آموزش کاربردی تر شده که این نوع دغدغه ها به کمترین میزان برسد.

 چرا باید خودمان پایان نامه را انجام بدیم؟

برای اینکه توی جلسه دفاع کم نیارید و بتونید با اعتماد به نفس صحبت کنید.

برای اینکه اگه دیگران انجام بدن و محتوای کپی و تکراری از آب دربیاد کلاهتون پس معرکه هست.

برای داشتن حس خوب و لذت بردن از کاری که خودتان انجام دادید، اگر دیگران برایتان انجام دهند همیشه در گوشه ذهن خودتان را متقلب می دانید.

نیاز نیست در این شرایط اقتصادی میلیون ها تومان خرج کنید که دیگران پایان نامه را انجام بدهند.

طبق تجربه در اغلب اوقات پایان نامه هایی که به دیگران سپرده می شود کیفیت لازم ندارند و مجدد خودتان باید دست به کار شوید.

اگر قرار باشه استخدام بشید در جلسه مصاحبه از پایان نامه شما هم پرسیده می شود، پس اگر خودتان انجام داده باشید می توانید به خوبی از آن در جلسه مصاحبه دفاع کنید. در این صورت می توانید زودتر استخدام شوید و نیازی نیست برای استخدام یک یا شش ماه دیگر صبر کنید.

همان‌طور که می دانید، دیگران اغلب به موقع کار را تحویل شما نمی دهند و همین امر باعث می شود که کار شما به روزهای پایانی مهلت پژوهش و پایان نامه برسد، در این صورت یا استرس زیادی خواهید داشت و یا نمی توانید به موقع دفاع کنید و به ترم بعد موکول می‌شود. پس باز هم زمان از دست خواهید داد و همچنین باید مجدد برای ترم بعد هزینه کنید.

آیا این آموزش برای رشته های مختلف کاربرد دارد؟

این بسته آموزشی مثل یک جعبه ابزار عمل می کند، یعنی شما در هر رشته ای که تحصیل می کنید  می توانید ابزار مناسب خودتان را برداشت و استفاده کنید. در این بسته آموزشی سعی شده با مثال های متنوع از رشته های مختلف درک مناسبی به دانشجو دهد. پس لازم هست دانشجو بر اساس توضیحات و مثال های زده شده در آموزش بتواند در رشته خودش مسیر پژوهشی یعنی از انتخاب موضوع، نوشتن پروپزال تا نوشتن پایان نامه و …. را به خوبی انجام دهد.

زمانتان را صرف کارهای مورد علاقه، تفریح و یا خانواده کنید

پرداختن به کار مورد علاقه در زمان نوشتن پایان نامه

جمله ای هست که می گوید: ما نباید چرخ را دوباره اختراع کنیم بلکه باید از آن استفاده کنیم. در ماه هایی که دارید روی پایان نامه کار می کنید گاهی وقت ها به خاطر پیدا کردن نکته ای بایستی چند ساعت صرف کنید. حال فرض کنید کسی در چند دقیقه همان نکته ای که نیاز داشتید را به شما بگوید. چقدر وقت بیشتری پیدا می کنید؟ می توانید بیشتر در کنار خانواده باشید، می توانید به کار مورد علاقه خود بپردازید و…. که در این صورت انرژی بیشتری برای ادامه مسیر پژوهشی کسب خواهید کرد و دچار فرسودگی و اتلاف وقت در زمان پژوهش نخواهید شد.

هدیه ویژه بسته آموزشی گنجینه طلایی چیست؟

با توجه به ارتباطی که با دانشجویان داشتم در کنار همه چالش ها و مواردی که در مسیر پژوهش با آن مواجه هستند یک مشکل مخفی وجود دارد که کمتر به آن توجه می شود. این مشکل نداشتن برنامه ریزی برای ماه‌های پایان نامه نویسی هست. ما انسان ها معمولا دوست داریم همه چیز را به دقیقه آخر بیاندازیم اما در این مورد بسیار ریسک دارد چرا که نمی شود یک پایان نامه در یک ماه یا دوهفته نوشت و کامل کرد مگر این که اساتید بخواهند چشم بسته قبول کنن و فقط کپی از دیگران باشد!!

به همین خاطر یک آموزش مجزا برای این مورد در نظر گرفته شده که دانشجو علاوه بر این که با مطالب عملی و پژوهشی کار می کند از زمان عقب نیافتد و البته فشار غیر لازم هم تحمل نکند بلکه این مسیر را به مسیری لذت بخش تبدیل کند که بتواند به موقع و حتی زودتر پروژه خودش را به اتمام برساند.

پس در فیلم مدیریت زمان به چالش ها و راه حل های عالی پرداختیم که می توانید با یک برنامه ریزی درست بتوانید به موقع یک پایان نامه خوب تحویل دهید و از آن دفاع کنید.

من اعتماد به نفس نوشتن پایان نامه را ندارم؟

به اعتقاد من کسی که توانسته تا این مقطع تحصیلی پیش رود و دانشجوی ارشد و یا دکتری باشد قطعا می تواند از عهده نوشتن و دفاع پایان نامه بر بیاید. این موضوع را خودم دقیقا تجربه کردم. در ابتدا صحبت های درباره مشکلات نوشتن پایان نامه باعث شده بود که اعتماد به نفس لازم را نداشته باشم که بخواهم شروع کنم اما این ناشی از این هست که دانش کافی در این مسیر نداریم. تحقیق و نگارش پایان نامه و دفاع آن نیز مانند هر کار دیگری نیاز به دانش دارد. هر چه بیشتر بدانی که باید چه کار کنی اعتماد به نفس بیشتری پیدا خواهی کرد و علاقه ات به این کار بیشتر خواهد شد. طوری که گاهی دوست داری چند ساعت کار کنی تا نتیجه را پیدا کنی. پس اگر کم کم شروع کنید و گام به گام همراه با آموزش جلو بیاید می توانید بعد از حدود هشت یا نه ماه نگارش پایان نامه را تمام و یک دفاع عالی داشته باشید.

اگر این بسته را تهیه نکنم اتفاقی می افتد؟

خیر ، اتفاقی نمی افتد چون این بسته آموزشی برای افرادی هست که دوست دارند با کمترین هزینه کیفیت پژوهش و ارائه خود را بالا ببرند و فوق العاده بدرخشند و از زمان خود نهایت استفاده و لذت ببرند.

بنابراین برای مابقی افراد دو راه باقی می ماند:

۱- خودشان این کار را انجام دهند:

همان طوری که گفته شد شما باید خود را برای زمان های طولانی، خسته کننده همراه با بازدهی کم آماده کنید و هر روزه از این طرف و آن طرف پرس و جو کنید تا بتوانید اندکی جلوتر بروید. معمولا در این مواقع برخی از دانشجویان کار خود را رها می کنند و در برخی از دانشگاه ها به خاطر تاخیر به وجود آمده باید شهریه گزافی بپردازند و مجدد کار را از اول شروع کنند. البته گاهی اوقات نیز دانشجویانی دیدم که به خاطر یک مشاوره و یا حل مشکل پژوهشی مجبور شدند مبالغ زیادی پرداخت کنند.

۲- به دیگران واگذار کنند:

متاسفانه این مورد بیشتر شایع شده است و دردسر های زیادی از جمله موارد زیر برای داشجویان به وجود می آورد.

الف – هزینه های گزافی که جهت انجام این کار دریافت می شود و برای هر کار کوچک هزینه چند صد هزار تومانی تا چند میلیونی از شما دریافت خواهند کرد. تازه اگر کار بی کیفیتی تقریبا کاری از دست شما بر نمی آید.

در واقع هزینه انجام پایان نامه آن ها قابل قیاس با این بسته آموزشی نیست و حداقل ده برابر این بسته آموزشی هست.

ب- به علت این که دانشجو به طور مستقیم وارد امر پژوهشی نیست به ناچار برای هر کاری وابسته خواهد شد و نمی تواند تسلط کافی داشته باشد.

ج- اغلب اوقات کیفیت نامناسب و محتوای ضعیف باعث می شود مورد انتقاد دانشگاه و اساتید واقع شود.

د- به تجربه دیدم که در جلسه دفاع دست دانشجو که پایان نامه را خریده است رو شد و پایان نامه ای که با هزینه گزاف خریداری شده بود به سادگی رد شد.

آیا گنجینه طلایی گارانتی بازگشت وجه دارد؟

حتما، شما تا سه ماه فرصت دارید از این بسته استفاده کنید و اگر احساس کردید که برای شما مفید نبوده می توانید درخواست بازگشت وجه دهید. البته خوشحال خواهیم شد که دلیل این کار را به ما بگویید تا بتوانیم اگر عیبی بود برطرف کنیم ولی ضروری نیست. پس همین حالا با خیال راحت خرید خودت را انجام بده چرا که هر جور که حساب و کتاب کنی به نفعتان تمام خواهد شد.

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

دانشجویان کارشناسی ارشد، دکتری، اساتید دانشگاه، پژوهشگران و محققان و تمام کسانی که علاقه مند به پژوهش و کسانی که می خواهند ارائه فوق العادی داشته باشند.

مدرسه این دروه آموزشی کیست؟

سمینار و کارگاه های آموزشی علی اصغر رزم جو

مدرس این دوره علی اصغر رزم جو هست که:

مشاور دانشجویان برای نگارش مقالات و پایان نامه ها‌ست.

نویسنده ۲ جلد کتاب پرفروش از جمله کتاب “چگونه ارائه موفق داشته باشیم” هست.

در دانشگاه‌های کشور کارگاه‌های آموزشی مختلفی برگزار کرده است.

تولید کننده فیلم‌های آموزشی موفق و پر فروش با سطح رضایت بالا از طرف مخاطبان

و سال‌هاست به دانشجویان آموزش روش پژوهش و نحوه ارائه موفق آموزش می‌دهد و می داند که دانشجو چه نیازی دارد.

دانلود فوری محصول آموزشی پس از سفارش دادن و پرداخت وجه

این بسته آموزشی به صورت دانلودی هست ولی اگر تمایل دارید فقط به صورت پستی دریافت کنید می توانید از طریق پیامک یا واتساپ با شماره ۰۹۱۷۱۰۹۴۱۴۹ در تماس باشید. در این صورت کل آموزش های بسته در قالب یک فلش مموری نو ۸ گیگ برای شما ارسال می شود و نسب به دانلودی ۱۰۰ هزار تومان افزایش قیمت خواهد داشت.

User Avatar
(0)
13 نظرات
1 دانش آموزان
11 دورها
 1. محمد کمالی

  سلام
  وقتتون بخیر
  می خواستم این آموزش تهیه کنم. برای دانلود سرعت اینترنت منطقه ما کمه. امکان ارسال به صورت پستی هم دارید؟

  • علی اصغر رزم جو

   سلام محمد
   بله، درخواست خود را به پشتیبانی ارسال کنید تا بعد از تهیه دوره، محتوا در قالب یک فلش مموری به آدرس شما ارسال شود.

 2. D.a

  اگه کسی دل به آموزش بده و قدم به قدم پیش بره می تونه خودش انجام بده و این خیلی مقرون به صرفه تر از اینه که کسی بخواد انجام بده.
  توی این بازار بی درو پیکر پایان نامه نویسی برای انجام هر کاری تا زورشون برسه پول میگیرن. ولی اگه هر کس خودش یاد بگیره خیلی بهتره.
  این آموزش هم که جامع و کامل بود.

 3. S.AM

  من محصول را تهیه کردم، به نظرم عالیه. حداقلش اینکه که دیگه نمی خوای برای هر چیز پیش استاد راهنما یا مشاور بری و کلی برات ناز کنن تا بخوان چیزی بگن. من که استادم هر دو سه هفته یه بار ایمیلش جواب میده. ولی با این بسته آموزشی کلی جلوتر افتادم.

 4. ارسلان شاهمرادی

  سلام
  لازم هست گله ای از شما داشته باشم. من تازه با وب سایت شما آشنا شدم و دو هفته دیگه دفاع دارم. تازه متوجه شدم تمام اون آموزش هایی که من لازم داشتم اینجا بود. من به خاطر پروپوزال و پایان نامه نویسی و … به کسی پول زیادی پرداخت کردم ولی خوب از آب در نیامد. اگر شما تبلیغات بیشتری انجام می دادید و دانشجویان بیشتر با این آموزش ها آشنا می شدند الان من و دیگر دانشجوها لازم نبود این همه هزینه کنیم.
  بازم خوبه که تونستم از باقی آموزش هاتون استفاده کنم.
  مرسی

  • علی اصغر رزم جو

   سلام ارسلان
   ممنون از شما، به وسع خودمون سعی می کنیم که این آموزش ها را به گوش همه دانشجوها برسونیم. امیدوارم شما هم در این مورد به ما کمک کنید. تشکر

دیدگاه خود را بنویسید

Main Content