گارانتی

گارانتی بازگشت وجه چیست؟

تمامی محصولات وبسایت آموزش ارائه موفق دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصد می‌باشد. و شما بدون هیچ گونه ریسکی خرید خود را انجام می دهید. در واقع گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در وبسایت آموزش ارائه موفق جهت اطمینان خاطر شما قرار داده ایم.

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم

۱. محصولات ما مفید و اثربخش هستند. به شرطی که موارد گفته شده در آن را کامل انجام دهید. اگر نکات را رعایت کردید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید

۲. محصولات ما دوست داشتنی هستند! حتی اگر محصولات ما را دوست نداشتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۳. سعی می‌کنیم محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند و اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۴. محصول ارزشش را نداشت! حتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغ را نداشت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید!

۵. دلتان نخواست! حتی اگر هیچ یک از دلایل بالا وجود نداشد اما شما دلتان نخواست می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

  • ما تعهد می‌کنیم که محصولاتمان گارانتی 10 روزه بازگشت وجه دارند.

تعهد بازگشت وجه

چرا محصولات ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟

  • از آنجایی که دوست دارم پولی که به دستم می رسد واقعا حلال باشد و اگر اشتباهی از جانب من بود حق کسی ضایع نشود به نظرم بهترین راه برگشت پول است و در این صورت مشتری نیز حس بهتری خواهد داشت.
  • خرید هر محصولی ممکن است داری ریسک باشد و چون ما به کارمان اعتماد داریم این ریسک را می پذیریم.
  • درصورتی که شما به آموزش ها عمل کنید به نتایج مطلوب خواهید رسید و نیازی به بازگشت پیدا نمی کنید.

آیا کسی از این کار سوء استفاده نمی کند؟

سوال به جایی است اما پاسخ من این است که :

درصد این کار بسیار، بسیار پایین بوده و افرادی که دنبال  یادگیری، رشد و موفقیت خود هستند بعید هست که به فکر چنین کارهایی باشند و ما به این موضوع خوشبین هستیم.

و اما تعهدات شما

لطفا ما را تست نکنید! برخی از افراد شاید بخواهند گفته ما را در عمل بسنجند و بی دلیل این کار را انجام دهند مطمئن باشید ما به قولمان عمل می کنیم ولی این کار (تست کردن بدون دلیل) باعث ناراحتی ما خواهد شد.

 

نقاط ضعفمان را هدیه بدهید! ازآنجایی که بیشترین تلاش ما رضایت شما دوستان و تولید محصولات با کیفیت و جدید هست خوشحال خواهیم شد در صورت تمایل اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید به ما بگویید و ما استقبال خواهیم کرد.

 

فایل‌ها را پاک نکنید !  ازآنجایی که ما دوست داریم روز به روز شاهد ارائه های بهتری باشیم لازم نیست محصول دانلودی را پس از درخواست بازگشت وجه از سیستمتان پاک کنید! شاید روزی خواستید دوباره آن را گوش کنید.

  • عزیزانی که بیش از دو بار درخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند.
  • برای استفاده از گارانتی بازگشت وجه محصولات پستی می بایست آن را عودت دهید و پس از دریافت مبلغ خرید بسته به حساب شما واریز می شود.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

شما یک ایمیل به TopLeveL20@gmail.com با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال می‌کنید و موارد زیر را مطرح می‌کنید

۱. نام و نام خانوادگی

۲. شماره تراکنش خرید از وبسایت

۳. نام محصول

۴. دلیل درخواست وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم)

۵. شماره کارت بانکی شما

۶. شماره موبایل

وجه شما در کمتر از 2 روز کاری واریز خواهد شد